Baskılı Bez Çanta Fiyatları

BASKILI BEZ ÇANTA FİYATLARI

Bez çantalar günümüzde pek çok pratik yönlerinin olmasından ötürü sıkça kullanılmaktadır. Bez çantaların oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Renk, baskı, ebat, kapama şekli açısından sayısız çeşidi bulunmaktadır. Kullanım amacınıza göre sizin için en uygun olan bez çantayı seçerek günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Okul, iş, alışveriş, kısa süreli yolculuklar gibi pek çok durumda güvenle bez çantaları tercih edebilirsiniz. Kumaş dokusundan ötürü içerisine ne kadar ağır eşyalarınızı koyarsanız koyun çantanın dokusu sayesinde omzunuz ağrımayacaktır. İçerisine koyduğunuz eşyaların türüne göre kapanma şekli seçebilirsiniz. Bazı bez çantalar fermuar ile kapanma sağlarken bazı bez çantalar ise çıtçıt ile kapanma sağlamaktadır. Ayrıca bez çantaların rengi ve baskısını da zevkinize göre seçebilirsiniz. Dilerseniz baskı konusunda sipariş vererek aklınızdaki tasarımı çantanıza yansıtabilirsiniz. Baskılı bez çanta fiyatları kumaş ve baskı kalitesine göre değişmekle beraber ortalama olarak 20 – 50 lira arasında değişmektedir.

Bez çantanız için dilediğiniz baskıyı çantanıza yaptırabilirsiniz. Severek izlediğiniz dizi – film karakteri, sevdiğiniz bir yiyecek veya içecek, hoşunuza giden sanatsal bir tablo, hayatınızda uyguladığınız bir hayat mottosu gibi pek çok şeyi çantanıza baskı yaptırabilirsiniz. Ayrıca bez çantanızın rengini de tarzınıza göre seçerek kıyafetlerinizin yanına şıklık katabilirsiniz. Baskılı bez çanta fiyatları renk, kumaş kalitesi, ebat gibi özelliklere bağlı olarak değişmektedir. Ek olarak baskının büyüklüğü de fiyatın belirlenmesinde rol oynamaktadır. Bez çanta baskının büyüklüğü arttıkça fiyat da artmaktadır. Baskılı bez çantaları pek çok renkte bulabilirsiniz. Mavi, kırmızı, mor, pembe, sarı gibi renklerde bez çantaları bulabilirsiniz. Dilerseniz baskısız bir şekilde dilediğiniz renk bez çantayı satın alarak baskı siparişi verebilirsiniz. Böylelikle tamamen size özel ve sizin zevkinize göre tasarlanmış bir bez çantaya sahip olabilirsiniz.

Bez Çantanın Kullanım Alanı Nelerdir?

Bez çantalarının pek çok kullanım alanı vardır. İş, okul, alışveriş, günlük kullanım gibi alanları mevcuttur. Okulunuza giderken kitaplarınızı ve defterlerinizi rahatlıkla koyabileceğiniz gibi alışverişte satın aldığınız ürünleri koyabilirsiniz. Oldukça çeşitli tasarıma sahip olmasından ötürü bez çantalar, her yaşa ve cinsiyete hitap edebilmektedir. Günlük hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız siz de bez çanta sahibi olabilirsiniz. Bez çantaları kısa süreli yolculuk ve seyahatlerde bile kullanabilirsiniz. Fermuarlı veya çıtçıtlı modelleri sayesinde çantanın tam olarak kapanmasını sağlayarak yolculuk için oldukça pratik bir çantaya sahip olabilirsiniz. Kumaş materyalinden yapılması dolayısıyla oldukça yumuşak bir çantadır. Diğer çantaların aksine omuza takıldığında omuzda ağrı yapmaz. Çantanın içine ne kadar eşya koyarsanız koyun omuzda ağrı yapmaz. Ayrıca kumaş materyalinden yapılması, ebat büyüklüğü gibi durumlarda dahi kaba bir görüntünün oluşmasını engeller. Diğer çantalarda yapıldıkları materyallerden ötürü ebat büyük olduğunda çanta kaba görünmektedir. Ancak bez çantalarda böyle bir durum söz konusu değildir.

Gördüğünüz üzere bez çantaların pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Buna ek olarak plaj çantası, makyaj çantası, hediye çantası, kalemlik, spor çantası gibi fonksiyonlarda da kullanabilirsiniz. Siz de günlük hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız bez çanta sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz baskılı modelleri tercih ederek şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Baskılı bez çanta fiyatları baskısız olanlara göre daha fazladır. Ortalama olarak baskılı bez çanta fiyatları 20 – 50 lira arasında değişmektedir. Baskının kalitesine göre fiyat değişebilmektedir. Ancak baskılı çantaların daha şık görünmesinden ötürü pek çok bez çanta kullanan kişi baskılı tipini tercih etmektedir. Dilerseniz baskı olarak bir görsel seçerek sipariş verebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz sözü, resmi, deseni çantanızda taşıyabilirsiniz. Günümüzde bez çantalar oldukça sık kullanılan çantalardır. Baskılı modellerini seçerek hem şıklık yakalayabilir hem de günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Baskılı Bez Çanta Fiyatları Ortalama Olarak Ne Kadardır?

Baskılı bez çanta fiyatları ortalama olarak 20 – 50 lira arasında değişmektedir. Ancak bu durum çanta ebadı, rengi, baskı kalitesi gibi faktörlere göre değişim gösterebilmektedir. Günümüzde bez çantalardan baskılı olanları daha çok tercih edilmektedir. Bunun nedeni baskılı bez çantalarla şıklık yaratmanın yanında günlük hayatta kolaylık sağlamaktır. Bez çanta kullanımı son yıllarda oldukça artış göstermiştir. Hem atık poşet üretimini azaltmak hem de pratiklik açısında kullanımı artmıştır. Bildiğiniz üzere atık poşetler doğaya zarar vermektedir. Deniz ve göllere atılan poşetler balıkların ölümüne neden olmaktadır. Ormandaki canlılar ise poşeti yiyecek zannedip yiyerek ölmektedirler. Doğaya katkı sağlamak için bez çanta kullanılmaktadır. Böylelikle doğaya bir katkınız olabilir. Alışverişlerde kullanılan bez çantaların poşet kullanımının azalttığı görülmüştür. Çeşitli ebatlarda olabilen bez çantalar, alışverişe uygun olan ebatlarda da bulunabilmektedir. Ayrıca tekrar kullanılabilir özelliğinde olmasıyla poşetleri geride bırakmaktadır.

Bez çantaların gördüğünüz üzere pek çok avantajı bulunmaktadır. Kullanacağınız bez çantanızı kişiselleştirmek isterseniz üzerine rozetler takabilir veya kumaş kalemi ile renklendirebilirsiniz. Daha da kişiselleştirmek isterseniz baskılı modellerini seçebilirsiniz. Dilediğiniz tasarımı bez çanta üzerinde görebilirsiniz. Bunun için bez çanta baskısı yapan markalardan sipariş vermeniz yeterlidir. Baskılı bez çanta fiyatları baskısız olanlara göre daha fazla olsa da kişiselleştirme açısından daha iyidirler. Ayrıca renginden tutun baskının uygulanacağı yere kadar her şeyi siz belirleyebiliyorsunuz. Böylelikle tamamen size özel bir bez çanta oluşturabiliyorsunuz. Günümüzde bez çantalar bu kadar yaygın kullanılıyorken mutlaka siz de bir tane edinmelisiniz. Tarzınıza şıklık katacağınız gibi günlük hayatınızı da bez çanta sayesinde kolaylaştırabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre uygun ebattaki bir bez çantayı seçebilirsiniz.

Bez Çanta Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bez çanta kullanmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Günlük hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak olan bez çantalarını istediğiniz ebatta tercih edebilirsiniz. Doğa dostu olmalarından ötürü atık poşet oluşumunu en aza indirmektedir. Atık poşetler bildiğiniz üzere hayvanlara zarar vermekle beraber çevre kirliliğine de sebebiyet vermektedir. Poşeti yiyecek zannedip yiyen hayvanlar ne yazık ki ölmektedir. Ayrıca nüfusun fazla olması ve poşet kullanım alanlarının fazla olmasından ötürü atık poşet oluşumu oldukça fazladır. Bunun olmaması için poşet kullanımını azaltarak bez çantalara geçmeliyiz. Bez çantalar tekrar ve tekrar kullanılabiliyor olmasından ötürü oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Kullanmadığınız zamanlarda bez çantayı katlayarak kapladığı alanı azaltabilirsiniz. Böylelikle bez çantayı oldukça kompakt bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kullanacağınız zaman bez çantayı açarak kullanabilirsiniz. Özellikle alışveriş konusunda bu durum size oldukça pratiklik sağlayacaktır. Dilerseniz katlanmış haliyle cebinize dahi koyabilirsiniz.

Bez çantanın kullanımı da sağladığı avantajlar da insanları kendisine çekmektedir. Günümüzde pek çok insan bez çanta tercih etmektedir. Siz de bez çanta tercih ederek hem doğa dostu olabilir hem de bu avantaj ve kullanım kolaylığına erişebilirsiniz. Bez çantaların pek çok çeşidi olmasından ötürü her tarza uygun olan bez çantalar bulunmaktadır. Baskılı, baskısız, renkli, fermuarlı, çıtçıtlı gibi oldukça çeşitli bez çantalar bulabilirsiniz. Dilerseniz baskılı olanları seçerek kıyafetlerinize şıklık katabilirsiniz. Baskılı bez çanta fiyatları diğer bez çanta türlerine göre daha pahalı olsa da oldukça şık duran çantalardır. Ortalama olarak 20 – 50 lira aralığında değişmektedir. Dikiş ve kumaş kalitesi, baskı kalitesi gibi durumlardan ötürü fiyat değişebilmektedir. Ek olarak çanta ebadı da fiyata etki eden etmenlerden biridir.