Bez Çanta Üretiminin Artması

 BEZ ÇANTA ÜRETİMİNİN ARTMASI

Son zamanların en popüler konularından biri olan bez çanta ile ilgili önemli noktalar üzerine değindiğimiz bir yazı. Ne gibi önemli noktalar diye düşündüğümüzde çokça alt başlığı ve ayrıntıyı içerisinde barındırıyor.

Kendi içerisindeki kumaş çeşitliliğinden , renklerine ; baskılı modellerden minik keselere kadar…Aynı zamanda firmaların promosyon amaçlı diktirmek istediği ve ürettiği bez çantalar konunun popülerliğini arttırdı. Poşet çantaların doğaya olan geri dönüşümlerinin zor olduğunu herkes biliyor. Aynı zamanda naylon torbaların ücretli satılmaya başlaması da bez çantaya olan yönelimi arttırdı. Bu durumda doğal olarak üretiminin artmasına sebep oldu. Çeşitlilik ve seçeneğinde artması buna bağlı olarak devam etti.

  •     Karşımıza ilk baskılı olarak ham bez kumaştan üretilen promosyon bez çanta modelleri çıktı. Bir firmanın en önemli reklam aracı olan promosyon bez çantalarda baskının ve dikiş kalitesinin çok önemli olduğunu vurgulamak gerekir. Buna bağlı olarak ham bez kumaşa alternatif isteyenler için kanvas ya da gabardin kumaşta tavsiye ediyoruz. Kulp renklerini istediğiniz renkte tercih edebilirsiniz. Firmalar bütçe konusunda daha uygun fiyatlı model arayışında ise nonwoven kumaşta tercih edebiliyor. Tamamen adet, baskı seçeneği ve model ile ilgili denebilir.
    Baskılı Siyah Bez Çanta

    Resimde görmüş olduğunuz gibi promosyon çanta isteyen bir firmaya yaptığımız siyah ham bez çanta üzerine beyaz baskılı ve kulplu bir model karşımıza çıkıyor.

  • Bu çantaya alternatif olarak düz 35*40  düz ham bez tercih edebilirsiniz .
  • Genel olarak önemsediğimiz noktalar baskılı ya da baskısız yaptığımız tüm ham bez modellerimizde kaliteli dikiş kalitesi sunmaktır. Buna bağlı olarak dayanıklılık artıyor ve müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun kalıyor.
  • Standart ölçülerde dikilmiş kulplu bir çanta tercih etmezseniz üretimlerimiz arasında her boyda büzgülü kese de yer alıyor. Bu keseleri isterseniz ham bez kumaş isterseniz jüt kumaş tercih edebilirsiniz.

 

Jüt Kese

 

Jüt keseler ya da büzgülü çantalar farklı etkinlikler de tercih edilmeye başladığından bu yana üretimi de doğru orantılı arttı. Lavanta kesesi , kına kesesi yada baskılı olarak minik promosyon ürünlerin dağıtımında tercih edilmesi gibi.