Bez Çanta Hakkında Çok Sorulan Sorular

Bez Çanta Hakkında Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik,

Daha fazla soru sormak yada bilgi edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bez Çantada Kalite farkı var mıdır ?

Evet, kumaşın kalitesine göre kalite farkları oluşmaktadır. Kumaş inceliğine göre kalitesi ve gramı değişmektedir.

Bez çanta için uygun olan kumaş türü hangisidir ?

Genelde 2 kalite kullanılır, 42 tel ve 46 tel, biz genellikle 46 tel ham bez kumaş kullanırız. Kullanım ömrü ve taşıma kapasitesi daha yüksek olması için.

Bez Çanta fiyatları nasıl hesaplanır ?

Bez çantaların fiyatları istenilen çanta ölçüsüne göre değişmektedir. Kumaşın m2 hesaplanarak üzerine dikiş ücreti yada baskı ücreti gibi ücretler eklenerek fiyatı iletilir.

Özel tasarım bez çanta için minimum adet miktarı kaç olmalıdır ?

Üretim skalamız min.1 den maksimum kapasiteye kadar değişmektedir.

Üretim adetine göre fiyat farkı var mı ?

Evet ne kadar yüksek rakam olursa fiyatda o oranda direk düşer. Sebebi bant üretim olması ve ürünün daha hızlı bitiyor olması.

Renkli kumaş bez çanta yaptırmak istiyoruz mümkün mü ?

Mümkündür, fakat minimum 1.000 adet sipariş girilmesi gerekmektedir.

Bez Çanta Baskı seçenekleri nelerdir ?

Baskı görselin grafiğine ve renklerine göre değişkenlik gösterir. Tek renkli baskılar ve çok renkli baskılar olarak ayırabiliriz. Tek renkli baskılı bez çantalar genelde serigrafi baskı ile yapılmaktadır. Serigrafi baskı 2 renk 3 renk 4 renge kadar uygulanabilir. Maliyeti aynı oranda artar. Ne kadar renk isterseniz o kadar kalıp parası hesaplanır boya işçilikte eklenir fiyatı yukarılara doğru gider. Çok daha renkli ürünlerde emprime baskı ve dijital baskı seçenekleri yapılması daha mantıklıdır.

Özel çok renkli ve az adet miktarlı ürün isterseniz dijital olarak yapılması daha uyguna gelmektedir. Bunun için gerekli alt yapımızda mevcuttur.

Baskısız Bez Çanta da Tasarım seçenekleri nelerdir ?

Baskısız bez çantalarda tasarım sizin hayal ve beceri gücünüze kalmıştır. Dilerseniz çantanızın üzerine bir şeyler dikebilir. El ile boyayarak sanatsal bir tasarım çıkarabilir. Yada farklı yöntemlerle güzel dizaynlar elde edebilirsiniz.

Bez Çanta Hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak yada yerinde incelemek isterseniz Serkan Bez Çanta Atölyesine gelebilirsiniz.

ArabicEnglishFrenchGermanRussianSpanishTurkish
Open chat