Hakkımızda

Günümüze kadar milyonlarca bez çanta üretimi yapan Serkan Bez Çanta 50 yıllık tekstil geçmişine sahiptir. Son 15 yıldır alternatif tekstil ve bez Çanta imalatı üzerine odaklanmıştır. Özellikle global kurumsal firmalara ihracat fason imalatı yapan atölye, 1 ocak 2019 tarihi itibari ile iç piyasa dinamiklerini karşılamak üzere direkt son kullanıcıya ürünler imal etmeye başlamıştır. Yüzlerce referans ve milyonlarca bez çanta üretimi yapan atölye isteklerinizi karşılamaya için hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirket, Baghashtag markasıyla da kendine özgü bir tasarım tarzı yarattı. Baghashtag, perakende modeller içinde modern tasarımları, fiyat ve performans seçeneği  ve özgün baskıları ile gençler arasında popüler oldu.

Serkan Bez Çanta Atölyesi, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile kısa sürede müşterilerinin gözdesi oldu. Atölye, birçok farklı markaya özel bez çanta üretti ve bunların hepsi müşterilerin istedikleri özelliklerde, kalitelerde ve adetlerde oldu.

Günümüzde, Serkan Bez Çanta Atölyesi, müşterilerine özel bez çanta üretiminde lider bir konumdadır ve hala aile işletmesi olarak yönetilmektedir. Serkan Akbıyık tarafından yönetilmektedir, 3 Atölye, 2 baskı merkezi yaklaşık 20 kişilik ekip ile üretimlerini sürdürmektedir.