Ağzı Büzgülü Bez Kese

AĞZI BÜZGÜLÜ BEZ KESE

Günümüzde bez çanta ve keseler oldukça sık kullanmaya başladığımız ürünlerdir. Özellikle ağzı büzgülü bez kese oldukça fonksiyonel olmasından ötürü sıkça kullanılmaktadır. Kozmetik çantası, kına – nişan kesesi, lavanta kesesi, kalemlik, para kesesi, hediyelik eşya kesesi gibi kullanım alanları bulunmaktadır. Çeşitli ebat ve baskılarda bulunabilen ağzı büzgülü kese, pek çok alanda pratiklik sağlayarak işlerinizi kolaylaştırmaktadır. İstediğiniz gibi kişiselleştirerek kullanabilirsiniz. Özel siparişle kesenin ip kısmını veya kumaşın rengini seçebilir, dilerseniz üzerine baskı yaptırabilirsiniz.

Büzgülü Bez Kese Kullanım Alanları

Ağzı büzgülü bez kese oldukça fazla kullanım alanı bulunan bir üründür. Kına, nişan veya düğünde kullanabileceğiniz gibi yeni doğan kutlamalarında da kullanabilirsiniz. Daha farklı bir kullanım şekli olarak içerisine kurutulmuş lavanta koyulmuş ağzı büzgülü bez kese kıyafetleriniz için güzel koku kaynağı olabilmektedir. Daha büyük ebatlarda kullanım olarak kozmetik çantası veya kalemlik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz içerisine yüzük, bileklik, saat gibi aksesuarlarınızı koyarak pratik bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Hediyelik eşyayı paketlemek yerine ağzı büzgülü bez kese kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Ağzı Büzgülü Bez Kese Fiyatları

Ağzı büzgülü bez kese fiyatları modelden modele değişse de ortalama olarak 2 – 10 lira arasında değişebilmektedir. Ebat, renk, kumaş ve ip kalitesi, baskı kalitesi gibi özellikler fiyatı değiştirebilmektedir. Kullanım amacınıza göre sizin için uygun olan ağzı büzgülü bez kese alarak pek çok alanda severek kullanabilirsiniz. Özel günler için kullanacaksanız dilerseniz istediğiniz yazı veya deseni baskı yaptırarak da kullanabilirsiniz. Kına, nişan, düğün, doğum günü, yeni doğan kutlamaları gibi etkinlikler için oldukça uygun bir üründür.

Büzgülü Bez Kese Özellikleri

Ağzı büzgülü bez kese, kullanım alanı oldukça geniş olan bir üründür. Pek çok etkinlik için kullanabileceğiniz gibi eşyalarınızı muhafaza etmek için de kullanabilirsiniz. Ağız kısmının büzgülü olmasından ötürü kese dökülse bile eşyalarınız etrafa saçılmaz. İçerisine koyduğunuz eşyayı güvenle saklayabilirsiniz. Organizasyon için uygun olduğu gibi kişisel kullanımlar için de oldukça uygundur. Ağız kısmındaki büzgülü yapıyı sağlayan ipi isterseniz bağlayabilirsiniz. Ağzı büzgülü bez kese tek gözlüdür. Ancak kumaştan yapılmasından ötürü eşyalarınızı kolaylıkla saklayabilirsiniz.