Baskılı Bez Çanta Fiyatları

BASKILI BEZ ÇANTA FİYATLARI

Farklı amaçlarla ortaya konan baskılı bez çanta fiyatları yapım aşamasındaki malzemeye göre belirlenir. Halihazırda firmalar tarafından özel ebatlarda da üretimi devam etmektedir. İstenen boyutlarda olabileceği gibi dikim ve imalat noktasında da farklılıklar sunuluyor. Baskısız olan bez çantalardan çok daha fazlası baskılı bir şekilde ortaya konmaktadır. Burada pamuk iç malzemesi olduğu gibi kumaşlar değişkenlik göstermektedir. Kanvas, gabardin ve rips çokça bilinen kumaşlardır. Kot dışında da kumaşlarla istenen ölçülere göre üretilmektedir. Baskısız bir şekilde ham olabileceği gibi farklı baskı teknikleri de uygulanmaktadır.

Bez Çanta Baskıları

Hemen herkes tarafından kullanımı olan bez çantaların üretimlerinde baskı son derece önemlidir. Bilindiği gibi çevre dostu bir yapıya sahip olmaktadır. Bununla beraber boyalarda yine aynı koşullarla baskı süreçlerinde kullanılmaktadır. Empirme olarak tabir edilen ilk baskı kumaşın iç kısmında uygulanmaktadır. Diğer baskılardan ne farkı var diye bakıldığında çok daha sağlam bir süreç bulunmaktadır. 5 renge kadar yapılacak baskılı bez çanta süreçlerinde bu yöntem çokça tavsiye edilmektedir. Son derece iyi bir şekilde baskı gerçekleşirken uzun yıllar asla çıkmamaktadır. Aşınma ya da yıpranma ihtimali de son derece düşüktür. Silinme yoluyla kullanılabileceği gibi bez çanta modelleri rahatlıkla çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir.

Baskılı Bez Çantalarda Kullanılan Baskı Çeşitleri

Çok daha fazla rengin bir arada olabilmesi adına ofset baskı tercih edilmektedir. Kumaşın dış yüzeyinde bir uygulama var olurken aynı zamanda güzel sonuçlar vermektedir. İşlevselliğin yanında görsel anlamda da ilgi çekici olması mümkün olmaktadır. Profesyonel bir şekilde uygulanacak bu baskı tekniğiyle yine benzersiz motifler ya da desenler ortaya çıkarılabilmektedir. Son olarak ise dış kumaşın dış bölümünde gerçekleştirilen transfer baskı uygulaması yapılmaktadır. Hem çok renkli görsellerin ortaya çıkmasına zemin hazırlar hem de uzun yıllar kullanımı beraberinde getirmektedir. Çeşitli baskılı bez çanta modelleri ortaya çıkarılırken özgünlük yakalanmaktadır. Orta kısımda bir logo ya da farklı daire çizimleri de gerçekleştirilmektedir. Şekillerin orantısız dağıtılması da bambaşka bir ürün ortaya çıkarmaya zemin hazırlamaktadır. Bu durumlara göre de baskılı bez çanta fiyatları artmaktadır. Peki, bu bez çantaların kullanımına dair bilinmesi gerekenler nelerdir?

İmalat süreçlerinde birçok unsurun rol oynadığı baskılı bez çanta modellerinde ilgi çekici yönler var olmaktadır. Birkaç yıldır üretimler artarken belki de bunun en büyük sebebi promosyon projeleri olmaktadır. Başta zincir marketler olmak üzere hemen her şirketin tanıtım amaçlı projelerine girmeyi başarmış durumdadır. Festivaller ya da büyük çaplı fuar organizasyonlarında firmaların tanıtımı baskılı bez çanta ürünlerle mümkün olmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlarıyla dikkat çeken bez çantalar renk tonlarıyla da göze hitap etmektedir. Ücretsiz bir şekilde dağıtımı yapılırken müşterilerin memnuniyet duyması ilk hedeftir. Özellikle alışveriş yapan kişilerin kalıcı bir şekilde kazanılması bu sayede olmaktadır. Ayrıca potansiyel müşterilerin hedef kitle bazında kazanılması için de rol oynamaktadır. Peki, bu durum nasıl gerçekleştirilmektedir?

Kullanılan Alanlar

Proje bazlı çalışmalarla bir pazarlama tekniği olarak baskılı bez çanta kullanımı görülmektedir. Her marka ya da doğrudan şahsın kendisi de bu süreçlere dahil olabilmektedir. Burada belirleyici yöntemlerle hedef seçilen kitleye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu hedef kitle gençler olabileceği gibi kadınlar veya orta yaşlı erkeklerde olabilmektedir. Bunların hoşnut kalacağı şekilde baskılı bez çantaların üretimi sağlanmaktadır. Kadınlar için dikkat çekici bir süsleme konulabilmektedir. Benzersiz bir taşlı tasarım veya açık bir renkle marka metni yerleştirilmesi de uygun olmaktadır. Bu sayede ücretsiz sunulması da en iyi reklam yönetimi olarak kabul edilmektedir. Çünkü günlük hayatta devamlı bu baskılı bez çanta kullanımı söz konusu olacaktır. Bunun getirileri arasında her gün bir tanıtım ve görünürlük kazanma sağlanmaktadır. Firmalar için bulunmaz bir nimet olurken uzun yıllar ürünün kullanımı aynı zamanda kişiye de yarar getirmektedir.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Projelerde önemli olan ana unsurlardan birisi ise marka logosu ve isminin nasıl yerleştirilmesi gerektiğidir. Çünkü görünür olmasının sağlanması adına güneş ışınlarından etkilenmeyecek bir renk seçilmektedir. Metnin puntosu yani büyüklüğü ise görülecek ve gözü yormayacak cinsten olmaktadır. Bu sayede güzel bir çalışmayla promosyon baskılı bez çanta modelleri ortaya çıkarılmaktadır. Bu şekilde kullanım haricinde evlerde hemen her işlemde kendisini var etmektedir. Pazarlarda poşet yerine bez çantalar kullanılmaktadır. Hediyelerin taşınması ya da saklama kabı olarak dahi kullanımı bulunmaktadır. Peki, baskılı bez çantalarının bu kadar çok kullanılmasının ana sebepleri nelerdir?

Baskılı Bez Çanta Neden Kullanılır?

Evde ya da iş yerinde birçok farklı amaçla baskılı bez çanta kullanımları görülebilmektedir. Bir eşyanın taşınması ya da farklı ürünlerin saklanması adına kullanılmaktadır. Sıradanlığı aşan baskılı bez çantalarla çok daha fazlasını yapmak da mümkündür. Bunların başında bir aksesuar olarak elbiselerle uyumlu kullanımı gelmektedir. Gece davetlerinde ya da büyük organizasyonlu partilerde dahi baskılı bez çantalar kişilerin yanında olmaktadır. Buna neden olan faktörlerin sayısı ise oldukça fazladır. İlk olarak dayanıklı yapısı ve şık tasarımlı özelliği gelmektedir. Naylon poşetlere kıyasla daha işlevsel hacimli kullanımı da sıralanmaktadır. Her türlü eşyanın rahatlıkla taşınabilir olduğu baskılı bez çanta fiyatları ne olursa olsun tercih edilmektedir. İç yapısından ötürü ürünlerin dağılması veya altından delinmesi söz konusu olmamaktadır. Rahatça taşınabilir olan askılı özelliği de güven vermektedir.

Küçük Baskılı Bez Kese

Çevre Dostu Baskılı Bez Çantalar

Neden kullanıldığıyla ilgili bir diğer önemli unsurda malzeme seçimleriyle açıklanıyor.Başta kumaşı olmak üzere boya ve baskı işlemlerine kadar her şeyi çevre dostudur. Sakıncalı bir unsur içermemesi de güven duyulmasını daha kolay hale getirmektedir. Plastiklere göre doğada çözümlenmesi çok daha hızlıdır. Yok olması kolay olurken tekrar tekrar kullanılabilir özelliği de öne çıkmasında rol oynuyor.. Bu sayede çok daha az sayıda baskılı bez çanta ile uzun yıllar geçirilmektedir. Plastik poşetler ise günü birlik kullanım sunduğu için çevre kirliliğinde felakete yol açmaktadır. Duyarlılığa sahip kişilerin daha fazla düzeyde kullanmaya başladığı da bilinmektedir. Bu durum baskılı bez çanta fiyatları üzerinde etkilidir. Üretim sürecine dair bir başka durum ise ekonomik gerekçelerdir. Plastik poşetler gibi milyonlarca üretimin yapılması şart değildir. Çok daha az sayıda kullanımı olmaktadır. Buna ek olarak üretimde az enerjiyle süreçlerin tamamlanması da bir başka artısıdır. Hiçbir zorluk yaşamadan maliyetleri en aza indirmek de bu ürünleri kullanmakla olmaktadır.

Baskılı bez çanta toptan satış fiyatları

Baskılı Bez Çanta fiyatları toptan çok daha uygun şartlarda sunulmaktadır. Bunlara bakarak da firmaların belirli projelerde bu süreçleri başlattıkları görülmektedir. Müşterilere kolay yoldan ulaşma adına etkili bir yol olmayı sürdürmekte. Hemen her sektörden firmanın bu şekilde çalışmalar yapması da baskılı bez çantaların kullanımlarını etkilemektedir. Kullanışlı ve bir o kadar da şık yapılı tasarımlara sahip çantaları kullanmak da ayrıcalıklıdır.  Doğaya dair argümanlar önemli olmakla beraber insan sağlığına karşı da tehdit oluşturmamaktadır. Genel anlamda bakıldığında hemen her yaştan insana hitap eden ürünler var olmaya devam etmektedir. Kadınlara yönelik çalışmaların sayısı her zamanki gibi çok daha fazladır. Hiçbir risk durumu içermemesi çocuklara yönelik çantaların üretilmesinde rol oynuyor. Güven içerisinde baskılı bez çantalar içerisinde oyuncaklar saklanmakta.