Baskılı Bez Çanta Modelleri

BASKILI BEZ ÇANTA MODELLERİ

Günlük hayatımızı kolaylaştırması veya kıyafetlerimize şıklık katması için çanta kullanırız. Günümüzde son zamanlar oldukça moda olan bez çantalar oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. İçerisine günlük hayatta kullandığımız cüzdan, anahtar, gözlük gibi eşyalarımızın yanında okulda kullandığımız defter, kitap gibi malzemeleri de koyabiliriz. Genelde tek bir gözü olan bez çantaların pek çok çeşidi mevcuttur. Baskılı, baskısız, dantelli, renkli gibi çeşitli türlerde olabilir. Stilinize ve zevkinize en çok uyan bez çantayı seçerek günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bez olmasından ötürü kirlendiğinde veya yıkama ihtiyacı hissettiğinizde yıkayabilirsiniz. Ayrıca bu çanta ile alışveriş yaparak doğaya katkı sağlayabilirsiniz. Günümüzde poşetlerin fazlaca kullanılmasından ötürü doğa zarar görmektedir. Bez çanta sayesinde doğanın kirlenmesini önleyebilirsiniz. Bez çantanın içi oldukça geniştir. Yalnızca alışveriş değil, günlük kullanım ve okul gibi alanlar için de oldukça uygundur. Renk ve baskı açısından sayısız çeşidinin olmasından ötürü size en uygun olan bez çantayı rahatlıkla seçebilirsiniz. Baskılı bez çantalar en sık tercih edilen bez çanta türüdür. Baskılı bez çanta modelleri oldukça fazla sayıdadır.

Her yaştan insanlar baskılı bez çantalarını severek tercih etmektedir. Baskılı bez çanta modelleri sayısızdır. Çünkü bez çantanın üzerine istediğiniz deseni bastırabilirsiniz veya hazır olan çantalardan satın alabilirsiniz. Üzerinde hayat mottosu, film – dizi karakteri, hayvan desenleri, meyve desenleri gibi aklınıza gelebilecek her baskıyı bulmak mümkündür. İlgi alanlarınıza göre bir bez çanta modeli seçebilirsiniz. Eğer aradığınız baskılı bez çanta modelini bulamıyorsanız özel siparişle istediğiniz görseli seçtiğiniz renkteki bez çantaya baskı yaptırabilirsiniz. Baskısız bez çanta modellerinde oldukça fazla sayıda renk çeşidi bulunmaktadır. Kırmızı, mavi, siyah, beyaz, turuncu, mor, pembe gibi sayısız renk bulunabilmektedir. Dilerseniz baskı yapmadan sade bir şekilde kullanabilirsiniz veya üzerlerine istediğiniz görseli seçerek baskı yaptırabilirsiniz. Bez çantalar sayesinde hem şıklığınıza şıklık katabilir hem de oldukça pratik kullanımı sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Sayısız çeşit ve modeldeki bez çantalar sizi bekliyor.

Baskılı Bez Çanta Modelleri Nelerdir?

Baskılı bez çanta modelleri oldukça fazla sayıdadır. Çeşitli renklerde, baskılarda ve büyüklüklerde olabilmektedir. Belli bir sayı vermek ne yazık ki mümkün değildir. Her renkte ve aklınıza gelebilecek her türlü baskıda olabilmektedir. Ayrıca ihtiyacınıza uygun ebattaki çantayı seçebilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz sayıdaki eşyayı bez çantanıza koyabilirsiniz. Bazı bez çantalar tek gözlü veya birden fazla gözlü olabilir. Eğer yanınızda fazlaca eşya taşıyan biriyseniz çok gözlü bir bez çanta almak mantıklı bir tercih olabilir. Yanınızdaki eşyaları farklı gözlere yerleştirerek bir nevi organizer gibi de kullanabilirsiniz. Bu açıdan oldukça yararlı olan bez çanta aynı zamanda uzun yolculuklar için de idealdir. Büyük ebatlardaki bir bez çanta kullanarak birkaç günlük geziniz veya tatiliniz için ihtiyacınız olan her şeyi koyabilirsiniz.

Dilerseniz uygun ebatlardaki bez çantayı plaj çantası olarak da kullanabilirsiniz. Plaja giderken koymanız gereken güneş kremi, güneş gözlüğü, havlu gibi eşyaları rahatlıkla koyabilirsiniz. Bazı bez çantaların çıtçıtı veya fermuarı olabilmektedir. Bu durum da tamamen tercihinize kalmıştır. Dilerseniz çıtçıt veya fermuar barındıran bez çantaları tercih edebilirsiniz. Böylelikle çantanın savrulma veya devrilme durumlarında içerisindeki eşyalar etrafa saçılmamaktadır. Ek olarak bazı bez çantaların katlandıktan sonra açılmaması için özel bir çıtçıtı bulunmaktadır. Baskılı bez çanta modelleri oldukça fazla çeşittedir. Kapama şekli, rengi, baskısı gibi özellikler açısından oldukça fazla çeşittedir.

Bez Çanta Renkleri Nelerdir?

Bez çanta pek çok renkte olabilir. Kırmızı, mavi, pembe, yeşil, turuncu gibi çeşit çeşit renklerde bez çanta bulabilirsiniz. İstediğiniz renkte çantayı tercih ederek tarzınıza şıklık katabilirsiniz. Ayrıca farklı renklerde bez çantalar satın alarak kıyafetinize uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylelikle oldukça hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca baskılı bez çanta modelleri tercih edebilirsiniz. Bez çantaların pek çok avantajlı yönü sayesinde günlük kullanımda oldukça rahat edeceksiniz. Katlanabilir özellikte olmasından ötürü yanınızda boş haliyle taşırken bile rahat edeceksiniz. Kullanacağınız zaman bez çantayı açarak anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Kumaştan üretilmiş olmasından ötürü oldukça hafif bir üründür. Diğer çanta türleri gibi boşken ağırlık yapmaz. Günümüzde oldukça sık tercih edilen bez çantalar, aynı zamanda doğa dostudur. Doğaya atıldıklarında oldukça kısa bir sürede çözünürler. Ayrıca poşet kullanımını da azaltarak doğaya katkı sağlamaktadır.

Bez çantaları dilediğiniz renkte ve özellikte seçebilirsiniz. Hatta seçtiğiniz rengin üzerine çeşitli baskılar yaparak çantanızı daha şık bir hale getirebilirsiniz. Baskılı bez çanta modelleri çeşitli renklerde olabilmektedir. Eğer aklınızdaki model satışlarda yoksa sipariş verebilirsiniz. Hemen hemen her renk ve çeşit bez çantası sipariş üzerine üretilmektedir. Aklınızdaki bez çantayı sipariş vererek hem kıyafetlerinize renk katabilir hem de doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Poşet kullanımını azaltmasıyla beraber geri dönüşümlü bir üründür. Bu sebepten ötürü başta doğaseverler olmak üzere pek çok insan severek tercih etmektedir. Market alışverişlerinde kullandığımız poşetler doğaya fazlasıyla zarar vermektedir. Poşet, hayvanlara da zarar veren bir üründür. Pek çok hayvanın ağız kısmına dolanarak açlıktan öldürmekte veya boğmaktadır. Özellikle denizlerde çok fazla atık poşet bulunmaktadır. Poşetleri yiyen balıklar ne yazık ki ölmektedir. Bu sebeple poşet kullanımı azaltılmalıdır. Bunun yerine bez torbalar kullanılarak doğaya ve hayvanlara katkı sağlanılabilmektedir.

Bez Çanta Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bez çanta kullanmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Kumaş malzemesinden üretilen bez çanta, oldukça hafif ve yumuşak olmasından ötürü kullanım konusunda rahatlık sağlamaktadır. Bu sebeple bez çanta hacmi büyüse dahi omzunuzda belirgin bir ağırlık hissetmezsiniz. Çünkü kumaş materyali oldukça hafiftir. Eğer günlük hayatta büyük çantalar kullanmanız gerekiyorsa kumaş çantalar bu yönden sizin için ideal olacaktır. İsterseniz baskılı bez çanta modelleri kullanarak şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bez çantaların hacmi ne kadar büyürse büyüsün kaba durmazlar. Ancak deri gibi malzemelerden üretilen büyük çantalar hem kaba bir görüntüde olur hem de ağır olurlar. Bu sebeple bez çantaların kullanımı daha kolaydır. Ayrıca büyük ebatlarda bez çantalar pek çok eşyayı beraberinizde taşıma imkânı sunar. Böylelikle yanınızda götürmek istediğiniz her şeyi bez çantalar sayesinde taşıyabilirsiniz.

Birkaç günlüğüne gittiğiniz bir gezide yanınıza almak istediklerinizi büyük boy bez çantaya koyarak taşıyabilirsiniz. Bezden üretilmiş olduğu için taşırken hiçbir problem yaşamazsınız. Ancak deri gibi materyallerden üretilmiş çantalar ağırlık yaptığı için bez çantalara göre daha kullanışsız durumdadır. Bez çantaların katlanabilme özellikleri bulunmaktadır. Böylelikle kullanmadığınız zamanlarda katlayarak kapladığı alanı azaltabilirsiniz. Bez çantayı basit bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Diğer çanta ürünlerinin sahip olduğu yapıdan ötürü katlanarak muhafaza edilememektedir. Ek olarak bez çantaların belli bir şekli olmadığı için içerisine eşya koyduğunuzda çanta rahatlıkla eşyayı taşıyabilir. Ancak diğer çanta türlerinin belirli bir şekli olduğu için eşya koymakta zorlanabilirsiniz. Bez çantaya sahip olmanın bir diğer avantajı ise yıkanabilir olmasıdır. Kirlendiğinde elde veya çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Baskılı olanlar ise yıkanırken ters çevrilmelidir. Bu şekilde baskı daima canlı gözükecektir. Dilerseniz baskılı bez çanta modelleri kullanarak daha şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.