Baskılı Bez Çanta

BASKILI BEZ ÇANTA

Baskılı bez çanta şık tasarımları ve çevreye dostu olması ile ön plana çıkan kullanışlı ürünlerdir. % 100 doğal pamuk kullanılarak üretilir. Kumaşın üzerine farklı tekniklerle farklı baskılar yapılarak bez çanta üretilmektedir. Baskılı bez çanta plastik poşet kullanımının önüne geçmek için üretilmektedir. Ayrıca naylon çantaların doğaya verdiği zararı en aza indirmek için çoğu yerde kullanılmaktadır. Bez çantalar kolay taşınabilir ve rengârenk olması dikkatleri üzerine çekmekle birlikte kullanım alanlarını her geçen gün artmaktadır. Özellikle naylon poşetlerin hammaddesini oluşturan petrolün insan sağlığına verdiği zarar çok fazladır. Bez çantaları artık hayatımızın her anında yanımızda bulundurmamız daha doğru olur. Bununla birlikte baskılı bez çantalar hafif olmasından dolayı kolayca taşınabilmektedir. Bez çantalıların özel tasarımlı yapısı ve baskısından dolayı farklı firmalar tarafından da tercih edilmektedir. Ve her zaman müşterilerini memnun etmektedirler.

Özel Baskılı Bez Çanta
Tek Renk Baskılı Bez Çanta

Hayatımızı Kolaylaştıran Bez Çantalar

Bez çanta modelleri gelişen toplumlarla birlikte her geçen gün çeşitleri artmaktadır. Ve isteğe göre farklı baskılarda yapılmaktadır. Fakat baskılı bez çantaların tam olarak bilinen bir ismi yoktur. Bez çanta olarak kullanılmaktadır. Kullanılan kumaşın çeşitlerine göre kalitesini ve dayanıklılığını belirlemektedir. Normal standartlarda bir çanta için 140 gr kumaş tercih edilmektedir. Bez çantaların kumaş olmasından dolayı rengârenk çeşitli çeşit aksesuarlar kullanılmaktadır. Bununla birlikte fiyatların herkesin bütçesine göre uygun olması daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Kolay dikimi ve baskısından dolayı insanlara istihdam sağlamakta ve daha fazla kişiye örnek olmaktadır. Ayrıca bez çanta üzerine uygulanan görsel çalışmalar sayesinde pek çok reklam ve tanıtım yapılmaktadır. Farklı ebatlarda üretilmesi aldığımız ürünleri kolaylıkla taşımamıza yardımcı olur. Naylon poşetlerin kopması aşınması gibi sorunları bez çantalar ortadan kaldırmaktadır. Doğada kendiliğin den yok olması uzun süren naylon poşetlerin artık kullanılmaması için bilinçli davranmalıyız. Elimizden geldiği kadar bez çanta kullanmalıyız. Ve çevremizdeki insanları da bu konuda bilinçlendirip bez çantaların kullanımını yaygınlaştırmalıyız.

Baskılı Bez Çantanın Kullanım Alanları

Baskılı bez çanta kullanım alanları her geçen gün artmakta ve insanların dikkatini çekmektedir. Bez çantaların çeşitliliği hayatımıza renk katmakta ve hafifliği ile ilk tercihimiz olmaktadır. Pamuklu yapısı ve çeşitli tasarımları ile kıyafetlerimize uyum sağlamaktadır. Kendi tarzını yansıtmak isteyenler için vazgeçilmez bir üründür. Klasik okul çantalarından farklı olarak bez baskı çantalar örgenciler tarafından da artık tercih edilmektedir. Artık birçok ülke tarafından naylon poşetlerin zararının farkındalık oluşturmaktadır. Aynı zaman da insanları bilinçlendirmek için önemli adımlar atamaya başlamışlardır. Ve ilk olarak marketlerdeki poşetleri adet olarak ücretlendirip naylon poşet kullanımını azaltmalıyız. Ve bez çanta kullanımını arttırma yönüne gitmişler.  Bez çanlar için tanıtım videoları, fotoğraflar, broşürler dağıtarak insanların dikkatini çekmeyi başarmışlardır. Artık bu duruma alışıp naylon poşetler yerine bez çantaları kolay taşınabilir olmasının farkına varıldı. Böylece alışveriş için yanlarında bez çanta taşımaya başlamışlardır. Baskılı bez çanta kullanım alanları o kadar fazladır ki naylon poşetlerin kullanıldığı yerlerde yanımızda taşımaktayız.

Bez çantaların genişliği sayesinde artık tatile bile giderken yanınızda daha fazla eşyanızı taşıyabilirsiniz. Hatta birçok firma kendi tanıtımını yapmak işetmişlerdir. Bez çantalar üzerine kendi logolarını baskısını yaptırıp daha fazla kişiye ulaşmışlardır. Bu da bize mükemmel bir kullanım alanı sunmaktadır. Sevdikleriniz mutlu etmek için onlara aldığınız hediyeleri bu baskılı çantalara koyarak onlara hediye edebilirsiniz. Hem hediyenizi hem de özel tasarımlı baskılı bez çantaları kullanabilecekler. Veya her zaman makyaj çantaları yeterli gelmiyor. En sevdiğiniz makyaj malzemelerini çoğunu yanınıza alamıyorsunuz. Baskılı bez çantalar sayesinde daha fazla eşyayı içerisine koyup taşıyabilirsiniz. Hatta özel baskıları sayesinde özel davetlerinizde konseptinize uydurabilirsiniz. Bu sayede daha da ilgi çekici olacaktır. Ve herkes tarafından çok beğenilecektir.

Baskılı Bez Çantalar Kişileştirilebilir Mi?

İşte bez çantaların sizin tarzınızı yansıtacak şekilde kişileştirilebilmektedir. Giydiğiniz kıyafetinize aksesuar olarak dahi kullanabilirsiniz. Veya kıyafetinizin rengine şekline göre kişiselleştirebilirsiniz. Bez çantalarınızın üzerindeki baskılarınız kendiniz seçebilirsiniz. Tasarlayabilirsiniz ve her ortama uyum sağlayabilirsiniz. Girdiğimiz her ortam da ilk olarak insanların gözüne çarpa olay hiç şüphesiz görselliktir. Sizlerde bu ortamlarda kendinizden bolca söz ettirebilirsiniz. Bunu yapmanız için ise bez çantanızın size özel olarak tasarlayabilirsiniz. Ve istediğiniz şekilde baskı yaptırabilirsiniz. Veya bulunduğunuz ortamlarda kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Bunu yapmanız artık ise çok basit.

Tek Renk Baskılı Büzgülü Kese

Anılarınızı Bez Çanta İle Canlı Tutun

Girdiniz ortama göre bez çantaların üzerindeki baskının her ortama göre farklı baskı yapılabilmektedir. Veya bir arkadaşınıza hediye edebilirisiniz. Ve tamamen onun sevdiği şekilde ona gözgü hazırlayabilirsiniz. Bez çantanın üzerine yaptırdığınız baskı ile sevdikleriniz kendini çok özel hissedecektir. Veya anılarınızı hep canlı tutmak isterseniz dahi üzerine bastırabilirsiniz. Fotoğraflar ile bez çantalar sizlerin anılarınız ilk gün ki gibi koruyacaktır. Ve kişiselleştirdiğinizde sadece size özel olacaktır. Belki de başka birisinde asla aynısını bulamayacaksınız. Bir kurum ve kuruluşta çalışanlar için kendi logosunu bez çantaların üzerine bastırabilirler. Böylece kendilerine özgü kişisel bir ürün elde edecektirler. Böylece kullanan herkes sizleri hatırlayacaktır. Aynı zaman da sizin reklamınız da yapılmış olacaktır. Kadınlar günlük kıyafetlerinin üzerine kendilerini yansıtan ve özel olarak tasarladıkları bez çantaları kişiselleştirerek, daha şık ve daha ilgi çekici olabilirler. Üstelik herkesin, görsel zevkine göre farklı renk ve tasarımlarda kişiselleştirebilirler.  Üstelik kendinize özgü bu çantaları doğa dostu olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Baskılı Kanvas Çanta

Neden Bez Çanta Tercih Edilmelidir?

Plastik çantaların doğaya olan zararı gün geçtikçe artmaya devam ettiğinin hepimiz farkındayızdır. Ve her yıl bu tek kullanımlık poşet çantalar milyonlarca hayvanın ölünme sebep olmaktadır. Oysaki bez çantalar sizleri birer doğa dostu yapmaktadır. Hatta baskılı bez çantalar farklı desenlerde ve renklerde üretildiği için şıklık ve zarafet katmaktadır. Üstelik düşük maliyette ve kullanım alanlarının genişliği ile de daha fazla tercih edilen bir üründür. İçerisine aldığı malzemenin fazla olmasıyla da daha fazla eşyanızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Hepimiz yolculuk yaparken yanına bir kitap almayı ister fakat taşınmasının zor olduğu için hayal kırıklığı yaşabiliri. İşte bez çantalar sizin diğer çantalara nispeten daha geniş olması sizlerin daha çok işine yarayacaktır. Üstelik harika bir hediye fikri olabilir sizin için. Bez çantaların üzerine istediğiniz baskıyı yaptırarak sevdiğiniz herkese gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Yaz aylarınızın da vazgeçilmezi olabilir. Tatil yerlerinde çok fazla sıcak olduğu için güneş kremlerinizi de baskılı bez çantalar ile yanınızda taşıyabiliriniz. Üzerine yapılan baskıyı siz seçtiğiniz için içersine koyduğunuz malzemeleri bu baskıları ile ayırt edebilirsiniz.

Düşük Maliyet ile Çantalarınızı Çeşitlendirin

Piyasadaki diğer çantaların maliyetini hepimiz biliyoruz. Ve çok pahalı ürünler olduğu için sadece bir çeşit kullanırız. Bu yüzden çantalarımızın sayısı bir elin parmaklarını dahi geçmez. Artık daha fazla çantaya daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Baskılı bez çantaların uygun fiyatının yanında her kıyafetinize uyum sağlayacaktır. Çantaların baskılı olması da büyük bir avantajdır sizin için. Bez çantaları sadece kol çantası olarak değil sırt çantası olarak da kullanabilirsiniz. Üstelik çok hafif olmasından dolayı kullanımı daha rahattır.  Fazla eşyanızın ağırlığının yanında bir de çantanızın ağırlığı eklenirse sizin çok yorucu olabilir. Bu yüzden fazla eşyanız olsa bile hafif baskılı bez çanlara ile daha rahat edeceksiniz.

 

Baskılı Nonwoven Çanta
Renkli Kulplu Baskılı Bez Çanta