Baskılı Kanvas Bez Çanta

BASKILI KANVAS BEZ ÇANTA

Bez çantalar günümüzde en sık kullanılan çanta türlerinden biridir. Dokusu ve kullanım kolaylığı sebebiyle son zamanlar oldukça artışta olan bir üründür. Oldukça fazla avantajının bulunmasıyla her yaştan ve cinsiyetten kişiler severek tercih etmiştir. Temel olarak baskısız ve baskılı kanvas bez çanta şeklinde iki çeşit kanvas bez çanta bulunmaktadır. Tarzınıza göre dilediğinizi tercih ederek rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Baskılı tipte olan kanvas bez çantalarda sayısız çeşit bulunmaktadır. Dilerseniz siz de istediğiniz bir tasarımı, yazıyı, deseni bez çantanıza bastırabilirsiniz.

Baskılı Kanvas Bez Çanta Fiyatları

Baskılı kanvas bez çanta fiyatları ortalama olarak 15 – 35 lira arasında değişmektedir. Bu fiyat kumaş ve dikiş kalitesi, baskı kalitesi, ebat gibi faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir. Özel tasarım baskılı kanvas bez çanta fiyatları ise 20 – 30 lira arasında bulunmaktadır. Dilerseniz istediğiniz tasarımı bez çantanıza bastırabilirsiniz. Günümüzde oldukça şık bir görüntü yakalayabilmesinden ötürü baskılı tipteki bez çantalar tercih edilmektedir. Baskılı tipteki bez çantaların pek çok ebadı bulunmaktadır.

Kanvas Bez Çantanın Sağladığı Kolaylıklar

Kanvas bez çanta kumaş olmasından ötürü oldukça yumuşaktır. Böylelikle kilolar taşıdığınızda omzunuzu ağrıtmaz. Tekrar kullanılabiliyor olmasından ötürü de oldukça ekonomiktir. Günümüzde atık poşet üretimini azaltmak isteyen doğaseverler tarafından oldukça sık kullanılan bir üründür. Ayrıca dilediğiniz ebatta bez çanta alarak amacınıza uygun olarak kullanabilirsiniz. Okul, iş, alışveriş ve kısa yolculuk – seyahatler gibi kullanım alanlarına uygundur. Baskısız ve baskılı kanvas bez çanta seçenekleriyle size en uygun olan bez çanta türünü seçebilirsiniz. Baskılı tipteki bez çantalar hem size şıklık katacak hem de günlük kullanımda işinizi kolaylaştıracaktır.

Kanvas Bez Çantanın Özellikleri

Kanvas bez çantalar pek çok ebat ve baskıda olabilirler. Tercihinize göre baskısız olanları da tercih edebilirsiniz. Fermuar veya çıtçıt özellikleri olabilir. Bez çantalar genelde tek gözdür ancak dilerseniz göz sayısı fazla olan çeşitleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca bez çantaların renkli olanları da mevcuttur. İsterseniz renkli modellerin üzerine baskı yaparak da kullanabilirsiniz. Baskısız ve baskılı kanvas bez çanta modelleri oldukça çeşitlidir. Dilediğiniz modeli tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.