Baskısız Kanvas Bez Çanta

BASKISIZ KANVAS BEZ ÇANTA

Kanvas bez çanta günümüzde oldukça sık kullanılmaya başladığımız bir üründür. Özellikle alışveriş yaparken veya günlük gezilerimizde kullandığımız kanvas bez çantaların oldukça pratik bir kullanımı bulunmaktadır. Kumaştan yapılmaları sayesinde oldukça yumuşak bir dokusu bulunmaktadır. Diğer çanta türlerinin aksine çantayla kilolar taşıdığınız zaman omzunuzu acıtmamaktadır. Ayrıca genişleyebilen bir yapısı olmasından ötürü içerisine koyacağınız eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Günümüzde pek çok kanvas bez çanta çeşidi bulunmaktadır. Baskılı veya baskısız kanvas bez çanta seçenekleriyle size en uygun olanı seçebilirsiniz. Bez çanta sayesinde günlük hayatta kolaylık yakalayabilirsiniz. Pek çok ebatta bulunabilen kanvas bez çantalarını dilerseniz kişiselleştirebilirsiniz. Rozet kullanabilir, kumaş kalemleri ile renklendirebilirsiniz. Bunun için baskısız kanvas bez çanta oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Baskısız olmasından ötürü dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Baskısız Kanvas Bez Çanta

Baskısız Kanvas Bez Çanta Fiyatları

Baskısız kanvas bez çanta fiyatları markadan markaya değişkenlik gösterse de ortalama olarak 5 – 20 lira arasında değişmektedir. Burada dikiş ve kumaş kalitesi, fermuar – çıtçıt özelliği gibi durumlar fiyat üzerinde değişiklik yapabilmektedir. Ek olarak kumaşın renkli olması da fiyatı değiştiren özelliklerden biridir. Sizin için en uygun olan baskısız kanvas bez çanta seçimi yaparak günlük hayatta kullanabilirsiniz.

Kanvas Bez Çantanın Sağladığı Kolaylıklar

Kanvas bez çanta, oldukça sağlam olmasından ötürü içerisinde kilolar taşıyabilirsiniz. Ancak unutmayınız ki bu durum dikiş ve kumaş kalitesine göre değişebilmektedir. Çeşitli ebatlarda olabileceği gibi çeşitli bölme sayılarında olan bez çanta bulabilirsiniz. Kullanım amacınıza göre en uygun olan bez çantayı seçerek rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Kumaştan yapılmasından ötürü oldukça yumuşak bir dokusu bulunur. Böylelikle omzunuzu acıtmadan kilolar taşıyabilirsiniz. Dilerseniz fermuarlı veya çıtçıtlı modeller tercih edebilirsiniz.

Kanvas Bez Çanta Kullanım Alanları

Kanvas bez çantanın pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Plaj çantası, günlük çanta, spor çantası gibi amaçlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dikiş kalitesine bağlı olarak bez çantalar kilolar taşıyabilmektedir. Ayrıca sahip olduğu dokusu sayesinde de omuzlarınızı acıtmadan eşyalarınızı taşımanıza yardımcı olmaktadır. Baskısız kanvas bez çanta tercih ederek hem sade ama şık bir görüntü yakalayabilir hem de omuzlarınız acımadan eşya taşıyabilirsiniz.

Çekmeli Bez Kese