Bez Çanta Ebatları

BEZ ÇANTA EBATLARI

Bez çantalar özellik poşetlerin paralı oluşundan bu yana oldukça revaçta olan bir üründür. Plastik poşetlerin paralı oluşu insanları boş yere para harcamak yerine bir tane aldığında uzunca bir süre kullanabileceğin bu ürünlere itti. Göze plastik poşetlerden çok daha güzel gelen bu çantalar ise elbette sadece market alışverişi için kullanılmamaktadır. Bez çanta ebatları her kullanıma uygun olarak yapılmaktadır. İnsanlar bu çantaları artık günlük giyimlerinde de rahatlıkla tercih etmektedir. Ayrıca günümüzde modanın geçmişteki şatafatının yok olmasından bu yana insanlar daha sadece parçaları ve daha sade bir giyim tarzını seçmektedirler. Aslına baktığımızda en mantıklısı bu olacaktır. Zira kullanılan ürünler açısından şatafatlı giyinmek herkesin bildiği üzere birçok hayvanın canına mal olmaktadır.

Baskısız Kanvas Bez Çanta

En çok kullanılan bez çanta ebatları :

Boy ve En olarak aşağıdaki gibidir.

 

35 cm x 35 cm kulplu 140 gram

bez çanta Bu bez çanta kare şeklinde olup, çok malzeme taşıma amaçlı olmayan orta küçüklükte bir modeldir. Genelde katalog yada promosyon amaçlı tercih edilen ölçüdür.

40 cm x 40 cm kulplu 140 gram bez çanta

en çok kullanılan, orta genişlikte olup, fuar, etkinlik, gündelik kullanımlar, spor, plaj, eşya taşıma yada market gibi alanlarda tercih edilir.

 

40 cm x 50 cm  kulplu 140 gram bez çanta

geniş olup, market kullanımları yada daha fazla malzeme taşıma için kullanılan ebattır.

 

Bez Çantalar Doğa İçindir

Doğamız her geçen gün biraz daha yok olmaktadır. Yok olmaktan kastımız kendi kendine olan bir süreç olarak değil bizzat bizlerin elinden yani insanoğlunun elinden çıkan bir süreçtir. Baktığımız zaman intihardan başka bir şeye benzemeyen bu davranışlardan bir an önce kurtulmalı yaşadığımız gezgene sahip çıkmalıyız. Plastik poşetler yerine kullanılan bez çantalar daha uzun süreli kullanıma sahip olduğu için poşetler gibi kullanıldığı zaman atılmazlar. Bez çanta ebatları olarak gün içerisinde işimize yarayacak her türlü işe hazır bir şekilde beklemektedir.

Günümüz Modası ve Bez Çantalar

Günümüzde moda geçmişe göre şatafattan daha çok sadeliğe doğru bir yol kat etmektedir. Eskilerde fazlasıyla kullanılan kocaman kürkler, devasa deri çantalar tarihte kalmış günümüzde ise bu ürünlerine yerini sadelik almıştır. Bundan dolayı bez çantalar sıradan günlük kıyafetlerimize oldukça yakışan şık bir parça olacaktır. Bez çanta ebatları her türlü kıyafet parçasıyla da kombin yapmamıza olanak sağlamaktadır.

İşimizde Bez Çantalar

Hepimiz yaşam gereği günlük hayatımızda bir işte çalışırız. Evimizi geçindirmek adına bunu yapmak zorundayız. Bu işlerde çalışırken çoğumuz oldukça fazla şekilde yorulmaktadır. Yorgunluğumuz iş çıkışımızda işyerinin önünde çekeceğimiz bir ‘oh’ ile fazlasıyla belli olacaktır. Bundan dolayı işimizde daha çok yorulmamak adına daha sade ve hafif parçalar tercih etmekteyiz. Bez çanta ebatları hemen hemen her işe gidebilmek için yanımıza aldığımız eşyaları koyabilmek adına çeşit çeşit üretilmektedir.