Bez Çanta İmalat

Baskılı Baskısız Bez Çanta imalatı

Kaliteli İşçilik

Aylık 100.000 adet üretim kapasitesi

      Bez Çanta imalat ve Dikim Atölyesi

Serkan Bez Çanta atölyesi 50 yıllık tekstil bilgi ve becerisi ile Bez Torba İmalat Etmektedir.

Babadan oğula bilgi aktarımı geleneği ile tekstil imalatı yapan Serkan Bez Çanta Atölyesi son 10 yıldır alternatif tekstil de dikim yapmaktadır. Aylık 100 bin adet bez çanta dikim kapasitesi ile günümüze kadar milyonlarca bez çanta dikimi ve imalatı gerçekleştirmiştir.

Toptan bez çanta dikişi yapan Serkan Bez Çanta Atölyesi 1 ocak 2019 tarihi ile poşetlerin ücretli olması sebebi ile iç piyasada oluşan arz talebini karşılamak için direkt siz müşterilere hizmet vermeye başlamıştır. Global markalara fason dikimi yapmış olan Serkan Bez Çanta Atölyesi, artık iç piyasa isteklerinede bizzat hizmet vermektedir. Aracı ajanslar, promosyoncular, reklamcılar, satıcılar yada tüccarlar olmadan direkt dikim atölyesinden sizlere ürünü aracısız teslim etmektedir.

Bez Çantalar Hakkında Teknik İmalat Bilgisi

Bez Torbalarda baskılı baskısız farklı ölçülerde ince kumaş kalın kumaş gibi özelliklerde ürünler dikilmektedir. Bez Çanta kalitesi için sadece kumaşın iyi olması yeterli değildir. İşçilik ve ip kaliteside Bez çantanın kalitesini etkilemektedir. Sadece fiyat odaklı giderseniz bir kaç kullanımlık çantalar isterseniz Bez Çanta yerine Tela çanta yada karton çanta alın deriz. Çünkü Bez çanta sadece promosyon amaçlı değil moda ve gündelik kullanım amaçlı yapılmaktadır. Polyester karışımsız %100 pamuk kumaş kullanmaktayız. Hem kalite hemde çevreye verdiğimiz önemden dolayı sizlerinde %100 pamuklu çantalar kullanmanızı öneririz. Polyesterli olan hambez kumaşların fiyatları daha uygundur.

Yaptığımız Bez Çanta Modelleri aşağıdaki gibidir.

Baskılı Bez Çanta imalatı

Baskısız Bez Çanta imalatı

Körüklü Bez Çanta imalatı

Körüksüz Bez Çanta imalatı

Çekmeli Bez Çanta imalatı

İpli Bez Çanta imalatı

Kulplu Bez Çanta imalatı

Özel Tasarım Bez Çanta imalatı

İmalat Hakkında farklı sorularınız varsa lütfen iletişime geçiniz.

Baskılı Bez Çanta Seçenekleri Teknik Bilgi

Görselinizin durumuna göre ve adete göre fiyat doğru orantılı değişmektedir. Çok renkli bir logonuz varsa ve büyükçe bir görsel uygulama alanı isterseniz fiyat da aynı orantıda artacaktır. Uygun fiyatlı olanlar genelde tek renk serigrafi baskı modelleridir. Çok renkli ve çok sayıda ürün için Emprime baskı kullanmaktayız. Daha spesifik ürünler ve az modeller için dijital baskı da düşünebilmektedir. Fiyatı biraz daha pahallıdır. Kalite ve kalıcılık olarak en iyisi emprime baskıdır.

Bez Çanta Hakkında Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik,

Daha fazla soru sormak yada bilgi edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

         Bez Çantada Kalite farkı var mıdır ?

Evet, kumaşın kalitesine göre kalite farkları oluşmaktadır. Kumaş inceliğine göre kalitesi ve gramı düşmektedir.

         Bez çanta için uygun olan kumaş türü hangisidir ?

Genelde 2 kalite kullanılır, 42 tel ve 46 tel, biz genellikle 46 tel kumaş kullanırız. Kullanım ömrü daha uzun olsun diye.

         Bez Çanta fiyatları nasıl hesaplanır ?

Bez çantaların fiyatları istenilen çanta ölçüsüne göre değişmektedir. Kumaşın m2 hesaplanarak üzerine dikiş ücreti yada baskı ücreti gibi ücretler eklenerek fiyatı iletilir.

        Özel tasarım bez çanta için minimum adet miktarı kaç olmalıdır ?

Üretim skalamız min.1 den makismum sonsuza kadar değişmektedir.

        Üretim adetine göre fiyat farkı var mı ?

Evet ne kadar yüksek rakam olursa fiyatda o oranda direk düşer

        Renkli kumaş bez çanta yaptırmak istiyoruz mümkün mü ?

Mümkündür, fakat minimum 1.000 adet sipariş girilmesi gerekmektedir.

        Bez Çanta Baskı seçenekleri nelerdir ?

Baskı görselin grafiğine ve renklerine göre değişkenlik gösterir. Tek renkli baskılar ve çok renkli baskılar olarak ayırabiliriz. Tek renkli baskılı bez çantalar genelde serigrafi baskı ile yapılmaktadır. Serigrafi baskı 2 renk 3 renk 4 renge kadar uygulanabilir. Maliyeti aynı oranda artar. Ne kadar renk isterseniz o kadar kalıp parası hesaplanır boya işçilikte eklenir fiyatı yukarılara doğru gider. Çok daha renkli ürünlerde emprime baskı ve dijital baskı seçenekleri yapılması daha mantıklıdır.

     Baskısız Bez Çanta da Tasarım seçenekleri nelerdir ?

Baskısız bez çantalarda tasarım sizin hayal ve beceri gücünüze kalmıştır. Dilerseniz çantanızın üzerine bir şeyler dikebilir. El ile boyayarak sanatsal bir tasarım çıkarabilir. Yada farklı yöntemlerle güzel dizaynlar elde edebilirsiniz.

Bez Çanta Hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak yada yerinde incelemek isterseniz Serkan Bez Çanta Atölyesine gelebilirsiniz.