Bez Çanta Üretimi

Promosyon Bez çanta üretimi yapan firmamız, firmalarınıza özel ebatlarda ve boyutlarda bez çanta üretimi yapmaktadır. Günümüze kadar binlerce üretim ve yüzlerce referans dikim ve imalat yapan firmamız sizlere hizmet sunmaya devam etmekte. Baskılı, baskısız, ham bez kumaşa, gabardin kumaşa, rips kumaşa, kanvas kumaşa, kot yada daha farklı kumaşlara istenilen ölçülerde ve boyutlarda bez çanta üretimi yapılır. Hızlı termin ve yüksek üretim kapasitesi ile acil işleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca tecrübe ve uygun fiyat ile hizmetlerimizden en üst seviyede yararlanabilme imkanı sağlayacağız.

Bez Çanta Üretiminde Kullanılan Baskı Seçenekleri:

Empirme Baskı:

Empirme baskı, Kumaşın içine işleyen diğer baskı türlerine göre daha dayanıklı olup, renk olarak sınırlı olan baskı çeşididir. 5 renge kadar empirme baskı uygulaması tavsiye edilirken, çok daha fazla renkli olan çalışmalar için ofset yada dijital baskı seçeneklerine yönlendirme yapıyoruz. Aşağıdaki videoda baskı seçenekleri ile ilgili örnekleri görebilirsiniz.

Ofset Baskı :

Ofset baskı uygulaması kumaşın dış yüzeyine yapılmaktadır. Çok renkli çalışmalar için güzel görsel sonuçlar vermektedir. Ofset baskı ile ilgili bazı yapılan işlerimizi aşağıdaki videomuzda görebilirsiniz. Logonuzun yada yaptırmak istediğiniz görselinizin renk sayısına göre baskılar değişebilmektedir.

Transfer Baskı :

Transfer baskı uygulaması ofset baskı gibi dış kumaşın dış yüzeyine uygulanmaktadır. Çok renkli görselleriniz için uygun olup uzun vadeli kullanılabilme olanağı sağlar. Aşağıdaki baskı seçenekleri videomuzda baskılar hakkında örnekli çekim görebilirsiniz.

Bazı yaptığımız bez çanta imalatından görsel numuneler aşağıdaki gibidir.