Bez Çanta Yapan Firmalar

BEZ ÇANTA YAPAN FİRMALAR

Moda, tekstil ve aksesuar sektöründe üretim, tasarım ve lojistiği sağlayan, ham kumaştan bez çanta imal eden ve bu imalattan gelir sağlayan kuruluşlardır. Bez çanta yapan firmalar, diğer üretici, imalatçı ve atölyeler gibi aynı misyonu benimseyen ve sermaye değeri yüksek olan şirketlerdir.

Bez Çanta Yapan Firmaların Misyonu

Küresel ısınma dünyamızı yok etmeye başladığı süreden itibaren, her birey ve her kuruluş geri dönüşümlü, tamamen doğal ve çevreye zarar vermeyen, sıfır atık proje kapsamında yer almaktadır. Doğayı ve çevreyi korumanın insan sağlığını korumak ile eş değer olduğu bu bilinçli tüketim serüveni, bez çanta yapan firmalar ile de bir araya gelmektedir. Tamamen organik olan iplik ve kumaşlardan çanta imal etmelerinin yanı sıra, bez çantalar üzerinde kullandıkları düğmeler, boyalar ya da diğer ek aksesuarları da tamamen geri dönüşebilen malzemelerden kullanıyor olmaları, hem bu serüvende yol alan diğer kişi ve kuruluşların hem de tüketicilerin takdirini toplamaktadır. Asla insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyecek malzemeleri kullanarak bez çanta yapan firmalar, birçok konuya da hizmet etmenin dışında, ülkemizde de geri dönüşüm ve sıfır atık olarak başlatılan tüm projelere liderlik etmektedir. Tamamen zararsız ancak insan yaşamını kolaylaştırırken bir o kadar da modaya uyum sağlayan, birbirinden farklı, göz alıcı ve çarpıcı olan özel tasarım bez çantalar üretmeleri, bez çanta yapan firmaları kullanıcı ya da dağıtıcı olarak tercih nedeni yapmaktadır.

Toptan Bez Çanta Atölyesi

Bez Çanta Yapan Firmaların Hizmet Verdikleri Alanlar

Bez çanta yapan firmaların hizmet verdikleri alanlar oldukça geniştir. Reklam şirketleri, resmi kurum ve kuruluşlar, belediyeler, restoranlar, kafeler, makyaj malzemesi satışı yapan firmalar, bilgisayar şirketleri, telekomünikasyon firmaları, kitap evleri ve daha birçok irili ufaklı kurum ve kuruluş tarafından tercih edilmektedir. Kurum, kuruluş ve firmalar ağırlıklı olarak hem atık projelerine destek olmak ve ilgi çekerek algı uyandırmak hem de kendi firma tanıtım ve reklamlarını yapmak için çok daha yaygın bir yol olan bez çantaları tercih etmektedir. Bez çanta yapan firmalar bu ihtiyaç ya da talepleri karşılamaktadır. Ayrıca bez çanta yapan firmalara ulaşmak ve sipariş vererek hem projeye destek olmak hem doğayı korumak hem de tanıtım yapmak oldukça kolay. İnternet üzerinden alışveriş yapılan sitelerden ulaşılabilir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de birden fazla bez çanta yapan firmanın olduğu bilinmektedir. Bez çanta yapan firmalar katıldıkları proje kapsamında birçok resmi devlet kurumları da başta olmak üzere tüketici ve diğer kurum ve kuruluşlardan destek görmektedir. Gördükleri bu destek, bez çanta üretimini ve dolayısı ile bez çanta kullanımını oldukça yaygınlaştırmıştır.

Tamamen doğal olarak %100 pamuklardan elde edilmiş ham kumaşlardan üretilen bez çantalar, bez çanta yapan firmalar tarafından isteğe özel baskı ya da işlemeli veya ham hali ile tamamen sade bir formda üretilmektedir. Bez çanta yapan firmaların üretmiş olduğu ve pazara açtığı bez çantalar %100 organik olmasının yanı sıra, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Bez çanta yapan firmaların ürettikleri bez çantalar, doğal kumaşlardan elde dilerek üretildiğinden formundan ya da yapısından herhangi bir şey kaybetmeden, kopma ya da yırtılma olmaksızın uzun yıllar kullanım kolaylığı da sağlatmaktadır. Bez çanta yapan firmaların doğaya ve insana vermiş olduğu desteğin yanı sıra, milli sermayeye de sağlamış oldukları katkılardan dolayı, dünyanın birçok yerine ülkemizde dikilen bez çantalar gönderilmektedir. Bez çanta yapan firmalar ürettikleri bez çantalar ile hem dünyada hem ülke genelinde büyük beğeni ve destek toplamaktadır.