Bez Kese Atölyesi

BEZ KESE ATÖLYESİ

Ham bezden üretimi sağlanan çanta ve keselerin dikim alanları bez kese atölyelerinde yapılmaktadır. Atölyeler herhangi bir ürünü maliyeti ve satışı uygun fiyattan imal eden üretim merkezleridir. Bez kese dikimleri ince işçilik ve özen isteyen bir sürece tabidir.

Baskılı Büzgülü Kese

Bez Kese Atölyelerinde Süreç Nasıl İlerler?

Bez kese atölyeleri, çantalardan daha küçük ölçülerde keseler dikmek için öncellikle organik olarak üretilmiş olan ham kumaşları, dikilecek olan keselerin ölçülerine göre keserler. Daha sonrasında iç kısma doğru fazlalıkları kıvrılarak, kare, dikdörtgen ya da yuvarlak olarak boyutlandırıp ana dikim işlemi olan teyellemeyi tamamlarlar. Teyellenen dikişlerin üzerinden sağlamlaştırmak adına profesyonel dikiş makineleri ile üzerinden geçilerek temel dikim işlemini bitirirler. Bez kese atölyesi de temel dikim işlemi biten keselere fermuar ya da düğmeler eklenerek dikim işlemi tamamlanır. Kese üzerine baskı ya da farklı bir detay işlemi yapılacak ise işleme makinelerine götürülerek üretim aşaması tamamlanır. Ancak bez kese atölyelerinde imal edilen bez keseler diğer boyutta ki çanta ya da aksesuarlardan daha küçük boyutlara sahip oldukları için dikim süreci biraz daha detaylıdır. Bu detaylı işlem süresi de üretim süresini diğer bez çanta modellerine göre daha yavaştır. Ancak bez kese atölyeleri de diğer bez çanta üretici ya da atölyeleri gibi seri ve çoklu üretim yapabilmektedir.

Baskısız Büzgülü Bez Kese

Bez Kese Atölyelerinde Üretilen Keseler

Bez kese atölyelerinde üretilen keseler, diğer bez çanta kumaşları gibi %100 pamuktan elde edilen ham kumaşlardan üretilmektedir. Tamamen doğaya ve insan sağlığına uygun olarak özel üretilmektedir. Bez kese atölyelerinde üretilmiş olan kese ve kese aksesuarları tüm testlerden tam not alarak üretime, sonrasında ise tüketiciye ulaşmaktadır. Bez kese atölyesinde ister baskılı ister baskısız isterseniz de özel tasarımlı kese modellerine ulaşmanız mümkündür. Tamamen organik ve ham kumaştan elde edilen keseler, bez kese atölyeleri tarafından, doğa dostu üretime dayalı imal edilmektedir. Bez kese atölyesinde üretilen her ürün doğal olduğu gibi maliyet olarak da düşüktür. Ancak maliyeti düşük olması kalitesinden ödün veriyor anlamına gelmez. Düşük maliyet ile yüksek kalitede üretim yapan bez kese atölyesi, tüketicin kullanımına uygun, küçük boyutlarda ürettiği keseleri aynı zamanda şık ve göz alıcı şekilde tasarlayarak tüketicisi ile buluşturmaktadır.

Jüt Kese

Bez Kese Atölyesi İçin Tüketici Desteği

Bez kese atölyesi için tüketici desteği önemli bir noktadır. Tamamen organik ürünler ile üretim yapan bez kese atölyesi aynı zamanda eğitim ve öğretim için de uygun bir üretim alanıdır. Gelişmekte olan teknoloji ile yaratıcılığını buluşturmak isteyen her insana kapıları açık olan bez kese atölyesinde birbirinden farklı ve birbirinden etkileyici keseler üretmek için yer almakta mümkün. Bez kese atölyesinin ilk amacı tamamen doğal keseler elde etmektir. Daha sonrasında ise etkileyici tasarımlara ihtiyaç duyarlar. Yenilikçi ve gelişen bir üretim merkezi olan bez kese atölyesi, her kesime ve her bütçeye uygun keseler imal etmektedir.

Resmi kurum ve kuruluşlara hizmet verdiği kadar özel firmalara da hizmet veren bez kese atölyesi, sıfır atık proje kapsamının dışında milli sermayede de büyük ölçüde rol oynar. Bez kese atölyesinde elde edilen her ürün onaylıdır. Bez kese atölyesinde ayrıca çok amaçlı keseler de üretilmektedir. Boyutu ve şekli fark etmeksizin tamamen kişinin tarzına göre seçme özgürlüğünün olduğu bu ürün için cüzdan, el çantası ya da kadınlara özel eşya taşıma kılıfı olarak da kullanıma uygundur. Bez kese atölyesi, her yaştan insanın her alanda kolayca kullanıma uygun olması ve tamamen doğal olarak üretilmesinden kaynaklı birçok insan tarafından büyük ölçüde desteklenmektedir.