Ham Bez Çanta Fiyatları

HAM BEZ ÇANTA FIYATLARI

Ham bez çantaların diğer çantalara oranla üretimleri daha ekonomik olması sebebiyle kullanıcıya satım fiyatları da oldukça uygundur. Üretim amaçları kâr amacı gütmek yerine doğayı koruyarak modaya ayak uydurmak olduğu için satılış fiyatları oldukça uygundur. Tabii ki bu fiyatlar ürünün kumaş yapısına göre, ebatlarına göre, baskısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Son yıllarda promosyon sektöründe vazgeçilmez hale gelene bez çantalar, bu sektörün ana maddelerinden biri haline gelerek habubut çuvalı, bez torba, bez çanta, bez kese, ham bez ve bunlar gibi ürünlerin yapımının temel parçasını oluşturmaktadır. Bu yükselişe ve halen yükselmesine devam etmesine rağmen fiyatlarında çok da bir değişiklik oluşmaz. Yani ekonomik yapılarını korumaktadırlar. Yalnızca kumaşının, ham bezin üretim maliyetine bağlı olarak çantalarında fiyatı küçük çaplı değişiklikler gösterebilir. Unutulmamalıdır ki ham bez ürünlerin en büyük faydasının doğayı korumak olmasından sonra ikinci faydası en ekonomik çanta türü olmalarıdır. Bu yönde ilerlemeye devam eden ham bezli inovatif çanta imalatçılarının ilk önceliği kar amacı gütmek olmadığından bez ürünler fiyat konusunda uygunluklarını korurlar.

Ham Bez Çantaların Fiyatları Nasıl Belirlenir

Hammaddesi olan kumaş %100 pamuklu olmakla birlikte fiyat performans açısından bu noktada da aynı şekilde avantaj sağlarlar. Pamuklu ipliklerin dokuma sıklığına bakıldığındaysa 41-46 tel arasına ipliklerin örülmesiyle dokuma yapılmış olur. En genel ebat tercihleri 1.60-2.20 şeklindedir ve genel fiyatta bu ölçümler üzerinden ürüne etiketlenir. Promosyon ham bezin kullanım alanlarına bakıldığında tüm Dünya’da her geçen gün etkisini arttırmaktadır. Her geçen gün daha fazla çevre kirliliğine maruz kalan doğa için bu çantaların yaygınlaşması avantajdır. Bireysel veya kurumsal olarak bu sorunun önünü almak adına plastik ve naylon ürünler yerine bez ürünlere yönelimin arttırılması amacıyla bez çantalar herkesin ulaşabileceği uygun fiyatlarda tüketicilere sunulmaktadır. Aynı zamanda ekonomik şekilde bir firmanın kendi reklamını taşıyan bez çantalara sahip olması da mümkündür. Tanıtım etkinliklerinde, organizasyonlarda, fuarlarda, özel açılışlarda kısacası kurumunuzu tanıtmak için bir firmanın olmazsa olmazlarındandır. Uygun fiyatıyla toplu kullanım için, müşterilere ve iş yaptığınız çevreye dağıtılmak üzere kolaylık sağlar ve kuruluşların ilk tercihiler. Plastik poşet kullanım yasağından sonra hem sosyal sorumluluk adına hem de zorunluluktan en mantıklı ve en iyi seçenek olarak bez çantalar firmaların ve promosyoncuların imdadına yetişti. Böylelikle promosyon sektöründe de aynı şekilde bez ürünler ön plana çıkmış oldular. Standart ham kumaş olan çantalarsa en ekonomik olan ve en çok oranda tercih edilen promosyon çantalarıdırlar.

Ekonomik Olan Ham Bez Çantalar

Fiyatlarının uygunluğu, kullanım rahatlığı, buruşup kolayca yırtılmaması ve kolayca yıpranmaması, çeşitli renklerde, çeşitli ebatlarda ve modellerde olabilmesi, sınırsız baskı tarzı seçeneğine sahip olabilmesiyle bu çantalar tam birer fiyat performans ürünüdürler. Aynı zamanda kullanım alanları neredeyse sınırsız olduğundan aklınıza gelen her konuda kullanabilirsiniz de. Diğer bez ürünlerde olduğu gibi ham bez çantalara da transfer ve dijital baskı, emprime baskı, transfer baskı işlemleri uygulanabilmektedir. Baskı yöntemine bağlı olarak ise küçük oranlarda fiyatlarda değişiklik söz konusu olabilir ama bu fiyat değişimleri sınırlıdır. Modellere, ebatlara, kumaş yapısına, kulplu, büzgülü, körüklü, cepli olmasına göre artan veya azalan ham madde kullanımına bağlı olarak aynı şekilde fiyatlarda sınırlı oranda küçük değişiklikler mümkün olabilir. Fakat genel olarak bakıldığında en avantajlı olup bununla birlikte fiyat olarak en uygun olan çantalar ve ürünler ham bez imalatlı olanlardır. Fiyat performans açısından en kazançlı olmasının yanı sıra yenilikçi olanların ürünüdürler.