Kanvas Bez Çanta İmalatı

Öncelikle Bez Çanta üretiminde kullandığımız ham bez kumaşa yönelik bilgi verdik bu yazımızda ham bez kumaşa alternatif tercih edilen diğer kumaş türlerinden birisi olan kanvas kumaştan bahsetmek istiyorum. Firmaların tercihleri doğrultusunda üretilen promosyon bez çantalarda kanvas kumaş kullanılan kaliteli kumaş türlerinden birisidir.

Keten kumaş olarak ta bilinen kanvas bez sık dokuma yoluyla elde edilen 320gr\m ağırlığında elde edilen bir kumaştır.%100 pamuk iplikler kullanılarak özel bir teknikle örülen , uzun ömürlü ve sağlam bir yapıya sahip ve çantanızın uzun ömürlü olmasını sağlayan bir kumaştır. Günümüzde en çok tercih edilen kumaş türlerinden birisidir de diyebiliriz.

Uzun ömürlü olması , sık dokumaya sahip olması , kalın bir kumaş dokusu promosyon bez çantalarda bu kumaş türünü tercih etmek isteyen firmalar için kaliteli ve dayanıklı bir reklam aracıdır.

Aynı zamanda en önemli bir diğer özelliği baskıya uyumlu bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sebeple logosunu ya da reklam aracını veya etkinliklerinde kullanmak istedikleri promosyon bez çantalara uygulamak istedikleri baskı görseli ile uzun ömürlü , dayanıklı ve kaliteli çantaların dikimi gerçekleşir. İstenilen ölçülerde kulplu yada büzgülü olarak baskılı yada baskısız tercih edilen kanvas kumaşın kalın ve sık dokuya sahip olması aklınıza 4 mevsim kullanımına uygun mudur sorusunu getirebilir. Tabi ki de 4 mevsim kullanıma uygundur. Promosyon olarak kullanılabilir , günlük kullanıma uygundur , plajda sporda , lap top çantası olarak her yerde şık görüntüsü ile kullanılabilir.

Baskısız olan modellerinde kaliteli bir görünüme sahip olan kanvas çantaları baskı ile daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Son zamanlarda promosyon çanta yaptırmak  isteyen firmalarında çok tercih ettiği modellerden ve bez çanta türlerinden birisi olan kanvas çantaların genel özelliklerini özetlemek gerekirse;

  • Kalın ve sık dokumalı bir yapısı vardır.
  • Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
  • Baskıya uygun şık bir görünüme sahiptir.
  • Her mevsim her alanda kullanılmaktadır.
  • Promosyon bez çanta üretiminde baskılı ya da baskısız olarak her modelde kullanılabilir.