Promosyon Nonwoven Bez Çanta

PROMOSYON NONWOVEN BEZ ÇANTA

Özel kullanımlar için üretilen promosyon çantalarda bir çok seçenek vardır. Nonwoven kumaş genel olarak maliyeti kullanım süresine göre diğer kumaş türlerine göre düşük olan teknik bir tekstil ürünüdür. Diğer kumaş türlerinden ayıran en önemli özellik dokusuz ve örgüsüz olarak bilenen nonwoven kumaşlardan üretilen bez çantaların tercih edilme sebeplerinden en önemlisi maliyetinin düşük olmasıdır. Aynı zamanda ;

  • Mukaviyeti yüksekYüklü eklentiler
  • Anti bakteriyel ve su geçirmez bir yapıya sahip olması
  • Hava geçirgen ve dayanıklı olması
  • Baskıya uygun bu sebeple promosyon çantalarda çok tercih edilmesi

gibi etkenlerde tela  bez çantaların kullanım alanlarının yaygınlaşmasına sebep olmuştur ve firmaların promosyon,0 bez çanta talepleri artmıştır. Aynı zamanda tela olarak ta bilinen bu çanta türü promosyon amaçlı kullanılır ve çevreci doğa dostu olması da bir diğer özelliklerindendir. Çift taraflı baskıya uygundur. Renk sayısı ve görsel baskı yapım aşamasında önemlidir. Kulp rengi, çanta rengi modeli tamamen sizin tasarımınıza ve etkinliğinize göre şekillenmektedir. Genel olarak dijital baskı, serigraf baskı, empirme baskı gibi baskı türleri sizlerin isteğinize göre yapılmaktadır.

 

Baskılı Nonwoven Bez Çanta
Promosyon Nonwoven Bez Çanta

Tela Çantalar sadece düz renkte değil pek çok farklı renklerde de kullanılıyor. Geniş renk kartelasına sahiptir. Maliyeti açısından diğer çantalara göre daha uygundur. Örneğin siyah tela ya da kırmızı tela çanta da kullanabilirsiniz. Bu sebeple baskı görseliniz çantanızla uyumlu olması açısından önemlidir.

Dijital baskının daha çok tercih edildiğinden bahsettik. Modellerde kulplar ve ölçüler yine sizlerin belirleyeceği amaçla orantılı. Genelde eczanelerde, fuarlarda, güzellik marketlerinde, mağazalarda tela kumaştan yapılmış bez torba örneklerini görüyoruz. Bu sebeple bu alanda üretim ya da hizmet veren mağazalar çoğunluk ile  kulplu modelleri tercih ediyor.