Wholesale Tote Bag

WHOLESALE TOTE BAG

Wholesale tote bag, toptan bez çanta satışı anlamına gelmektedir. Toptan bez çanta satışı üreticinin bir firmaya ya da bir mağazaya birden fazla (genelde 100- 500- 1000), şeklide belirlenen adet sayısıyla üretim yapmasıdır. Yahut üreticinin kendisinin piyasaya sürmesi anlamına da gelebilmektedir. Bireysel olarak da kişiler bez çantaların toptan üretimini yaptırsa da genelde mağaza, firma ve organizasyonlar tarafından tercih edilmektedir.

Neden Wholesale Tote Bag

Uzun süre kullanım imkânı sunan bu çantalar mağazalar ve marketler tarafından en çok kullanılan alanlardan biridir. Çünkü müşteriler alışverişleri sonrası naylon ve hemen yıpranan poşetler yerine tekrar kullanabilecekleri, yıkanabilir olan bez çantaları kullanırlar. Bez çantalar dayanıklı kumaş yapılarıyla fazlaca ürün veya eşya taşımaya olanak sağlar hem doğa hem kullanıcı dostu ürünlerdir. Bu sebeplerdendir ki taşıma için yahut gündelik kullanım için en uygun ürünlerden biri bez çantalardır. Çeşit çeşit kumaştan üretilebilir, bu kumaşlar farklı renklerde tercih edilebilir. İstenilen ebatlarda ve modelde kesimi sağlandıktan sonra yine istendiği biçimde dikimi sağlanır.

Baskı işlemine olanak tanıyan kumaş yapılarıyla istenilen türde yapılabilmektedir. Logo, resim, söz gibi baskılar su bazlı boyarla kumaşa işlenir. Bu işlemde serigrafi, emprime, dijital baskı vb. Baskı çeşitleri kullanılabilmektedir. Bu baskılarla çanta müşterinin isteği doğrultusunda kimlik kazanır ve buna göre şekillenir. Yani üreticinin istediği görüntüyü edinir.

Toptan Bez Çanta Yaptırmak

Toptan bez çanta yaptıranlar genelde firmalar ve organizasyonlardır. Bu firma ve organizasyonlar üreticiyle anlaşır, istediği çanta şeklini üreticiye sunar ve toptan üretime başlanır. Firmanın istekleri doğrultusunda şekillenen ve nasıl yapılacağı belirlenen çanta sipariş sayısına göre üretilir. Toptan üretimin bir avantajı da oldukça ekonomik olmalarıdır. Toptan üretimi sağlanan çantaları imalatçı, uygun fiyatlı bir biçimde firma ve organizasyonlara üreterek yüksek miktarda bez çanta alabilmelerine olanak sağlar. Aynı şekilde kendisi piyasaya süren üretici de müşteriye çantalarını uygun fiyatlarda alabilme fırsatı sağlar. Bu yönleriyle toptan alış ve satış daha avantajlıdır.