Bez Çanta Blog Yazıları

Bez Çanta imalatı

Baskılı Bez Çanta Üretimi

Kaliteli İşçilik

Aylık 100.000 adet üretim kapasitesi

01 Ocak 2019 tarihi ile marketlerde satılan poşetlerin ücretli olması bez çanta imalatı yapan firmalar için iç piyasada arz talebinde fazlalıklar oluşturmuştur. Bu sebeple iç piyasa talebini karşılamak için Serkan tekstil atölyesi direkt kullanıcıya hizmet vermeye başlamıştır.

Serkan tekstil atölyesi 50 yıllık tecrübe birikimini günümüzde bez çanta imalatı yaparak sürdürmektedir. Özellikle son 10 yıldır alternatif tekstil üretimi yapan atölye günümüze kadar 2 milyondan fazla bez torba imalatı yapmıştır. İmalat rakamlarının büyük kısmı global dünya marklarına ihraç şekilde yapılmıştır. Bu süreçte kurumsal firmalara özel bez çanta imalatı, üretimi, fason dikimi ve çözüm ortaklıkları sağlamıştır. Bez çantaların diğer hazır çantalar gibi otomasyon üretilememesi sebebiyle bilgi, birikim, referans ve güven bulguları daha da önem kazanmıştır. Bez çanta torba yapan işletmenin üretim kapasitesi, dikim kalitesi, baskı kalitesi, zaman yönetimi gibi kavramların sorumluluklarını bilerek hizmetlerine devam etmektedir. Aylık üretim kapasitesi mevcut şartlar dahilinde 100.000 adettir.

Bez çanta üretiminde istenilen detaylarda dikimler yapılabilmektedir. İstenilen ölçüler ve şekillerde üretim yapılabilmektedir. Körüklü bez çanta, çekmeli büzgülü, fermuarlı, sırta takılabilen gibi modeller en çok tercih edilenler arasındadır. Baskılı ve baskısız bez çanta yapılabilmekte olup istenilen rakamlara ve görsel durumuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Bez çantalarda kullanılan kumaş türü ham bezdir. Bu ham bez kumaş yüzde yüz pamuklu olup yıkabilmekte ve ütülenebilmektedir.

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MuratozcanH.Soygaziylmz1serkancantaEge Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ege
Ziyaretçi
Ege

Çok kaliteli ve uygun fiyat tavsiye diyorum.
Seneye görüşmek dileyi iyle Serkan Bey
Egenur Kırtasiye

ylmz1
Ziyaretçi
ylmz1

Bez çanta imalatı yaptırmak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla iş yapacakları bir arkadaş . Kaliteli ürün için teşekkürler

H.Soygazi
Ziyaretçi
H.Soygazi

Standart bez çantalarınız kaç kilo taşıyor acaba ?

Muratozcan
Ziyaretçi
Muratozcan

Resimlerde güzel duruyor

%d blogcu bunu beğendi: